Trainingsschema 2016/2017 bekend

zaterdag 23 juli 2016 - 14:19u  |  Training

 


Dit bericht is automatisch gearchiveerd en derhalve ontdaan van alle afbeeldingen. Reageren op dit bericht is niet langer mogelijk.


In het overzicht per dag en per veld kun je alle teams terugvinden. Dat overzicht is beschikbaar in pdf.

Je kunt ook je team even opzoeken in de lijst hieronder:

 

Sen1

 

dinsdag: 20:00-21:30 (veld 4B); donderdag: 20:15-21:45 (veld 7B);

 

Sen2

 

donderdag: 20:15-21:45 (veld 7A);

 

Sen3

 

woensdag: 20:00-21:30 (veld 7A);

 

Sen4

 

dinsdag: 20:00-21:30 (veld 7A); donderdag: 20:00-21:30 (veld 4B);

 

Sen5

 

dinsdag: 20:00-21:30 (veld 7B);

 

veteranen

 

woensdag: 20:00-21:30 (veld 7B);

 

Vr1

 

maandag: 20:00-21:30 (veld 8A); dinsdag: 20:15-21:45 (veld 8A); donderdag: 20:15-21:45 (veld 8A);

 

Vr2

 

maandag: 20:00-21:30 (veld 8B); dinsdag: 20:15-21:45 (veld 8B); donderdag: 20:15-21:45 (veld 8B);

 

mB1

MO17-1

maandag: 18:30-20:00 (veld 7A); woensdag: 18:30-20:00 (veld 7A);

 

mC1

JO15-5M

maandag: 18:30-20:00 (veld 7BL); woensdag: 18:30-20:00 (veld 7BL);

 

mC2

MO15-2

maandag: 18:30-20:00 (veld 7BR); woensdag: 18:30-20:00 (veld 7BR);

 

mD1

MO13-1

maandag: 17:30-18:30 (veld 7AL); woensdag: 17:30-18:30 (veld 7AL);

 

mD2

MO13-2

maandag: 17:30-18:30 (veld 7AR); woensdag: 17:30-18:30 (veld 7AR);

 

mE1

MO11-1

maandag: 17:30-18:30 (veld 7BL); woensdag: 17:30-18:30 (veld 7BL);

 

mE2

MO11-2

maandag: 17:30-18:30 (veld 7BR); woensdag: 17:30-18:30 (veld 7BR);

 

A1

JO19-1

dinsdag: 20:00-21:30 (veld 4A); donderdag: 20:00-21:30 (veld 4A);

 

A2

JO19-2

maandag: 20:00-21:30 (veld 4A); woensdag: 20:00-21:30 (veld 4A);

 

A3

JO19-3

woensdag: 20:00-21:30 (veld 4B);

 

B1

JO17-1

maandag: 20:00-21:30 (veld 7A); donderdag: 18:45-20:15 (veld 7A);

 

B2

JO17-2

maandag: 20:00-21:30 (veld 7B); donderdag: 18:45-20:15 (veld 7B);

 

C1

JO15-1

dinsdag: 18:30-20:00 (veld 4A); donderdag: 18:30-20:00 (veld 4A);

 

C2

JO15-2

dinsdag: 18:30-20:00 (veld 4B); donderdag: 18:30-20:00 (veld 4B);

 

C3

JO15-3

maandag: 18:30-20:00 (veld 4A); woensdag: 18:30-20:00 (veld 4A);

 

C4

JO15-4

maandag: 18:30-20:00 (veld 4B); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 7A);

 

D1

JO13-1

dinsdag: 18:45-20:00 (veld 7A); donderdag: 17:30-18:45 (veld 7A);

 

D2

JO13-2

dinsdag: 18:45-20:00 (veld 7B); donderdag: 17:30-18:45 (veld 7B);

 

D3

JO13-3

dinsdag: 17:30-18:45 (veld 7A); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 4A);

 

D4

JO13-4

dinsdag: 17:30-18:45 (veld 7BL); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 4B);

 

D5

JO13-5

dinsdag: 17:30-18:45 (veld 7BR); vrijdag: 18:30-19:45 (veld 7B);

 

E1

JO11-1

maandag: 17:30-18:30 (veld 4AL); woensdag: 17:30-18:30 (veld 4AL);

 

E2

JO11-2

maandag: 17:30-18:30 (veld 4BL); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4BL); {vrijdag: 17:30-18:30 (veld 7AR);}

E3

JO11-3

maandag: 17:30-18:30 (veld 4AR); woensdag: 17:30-18:30 (veld 4AR);

 

E4

JO11-4

dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4BL);

 

E5

JO11-5

dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4AL); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4AL);

 

E6

JO11-6

woensdag: 17:30-18:30 (veld 1BL);

 

E7

JO11-7

woensdag: 17:30-18:30 (veld 4BL); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 7AL);

 

E8

JO11-8

dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4AR); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4AR);

 

E9

JO11-9

woensdag: 17:30-18:30 (veld 4BR); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4BR);

 

F1

JO9-1

woensdag: 17:30-18:30 (veld 1AL); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4AL);

 

F2

JO9-2

maandag: 17:30-18:30 (veld 4BR); woensdag: 16:30-17:30 (veld 4AR);

 

F3

JO9-3

dinsdag: 17:30-18:30 (veld 4BR); donderdag: 17:30-18:30 (veld 4BR);

 

F4

JO9-4

woensdag: 17:30-18:30 (veld 1AR); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4AR);

 

F5

JO9-5

woensdag: 17:30-18:30 (veld 1BR); vrijdag: 17:30-18:30 (veld 4BL);

 

F6

JO9-6

maandag: 17:30-18:30 (veld 1BL);

 

G1

 

woensdag: 18:30-20:00 (veld 4B);

 

keepers

 

dinsdag: 18:30-21:00 (veld V); woensdag: 17:00-17:30 (veld V);

 

 

 Zie verder de vaste pagina teams > Trainingsschema.